Reakce od spokojených klientů

Katka

Vytvoř si své domácí lázně

Výjimečné prostředí propojující starý a moderní design. Nálada, která vás nabije pozitivní energií, nás provázela po celou dobu konání zážitku. Nakoukla jsem pod pokličku výroby skvělé české kosmetiky a navíc sem si vyrobila produkt speciálně pro mě.

Petra

Vyrob si šampon snů

Byla jsem mile překvapena množstvím zajímavých informací, které jsem dostala. Slečna Denisa je sympatická, ochotná pomoci i vysvětlit. Samotné míchání bylo náročné, obzvlášť proto, že takové množství nabízených vůní a barev jsem nečekala. Šampon používám a je super :)

Kristy

Vyrob si šampon snů

Moc příjemné prostředí i prezentace. Slečna Denisa je velmi milá a sympatická. Zkusit si namíchat vlastní šampon, vybrat si vůni i jeho barvu je super zkušenost. Nahlédnout blíže do prostředí Manufaktury je pěkný voňavý zážitek, šampon je skvělý.

 
Verča

Vyrob si šampon snů

Určite veľmi zaujímavý workshop, bonus je získaný šampón “na zakázku”. Sami sme si určili z množstva vybraných voní a farieb aké sme chceli. Nie vždy to vyšlo ako kto chcel, hlavne farebne. Nasmiali sme sa, získali kopec zaujímavých informácii, spoznali fajn ľudí. Určite by som túto skúsenosť odporučila všetkým. Aj keď si myslíte, že vás to nebude baviť, opak je pravdou. Šampón je fantastický! Obchod, v ktorom je tento kurz je nádherný. Slečna Denisa, ktorá nás kurzom sprevádzala je sympatická a šarmantná. Neľutujem.

Nicol

Vyrob si šampon snů

Příjemně strávené odpoledne u kávičky a skleničky prosecca. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací o ingrediencích i Manufaktuře. Odnesla jsem si svůj vlastní, voňavý výrobek.