O nás

Jsme 100% česká společnost, která sídlí a většinu kosmetiky značky MANUFAKTURA vyvíjí a vyrábí v Praze. Kosmetika Manufaktura je tvořena s láskou a pro radost. Při její tvorbě se inspirujeme českou historií, tradicí a přírodou. Zakládáme si na poctivé kvalitě, lokálním původu produktů, surovin, nápaditém designu a vysokém obsahu přírodních ingrediencí.

Zážitková laboratoř 

Přijměte pozvání do naší nové zážitkové laboratoře v centru Prahy. Navštivte unikátní prostor připomínající stylovou laboratoř ze starých časů, zúčastněte se originálních tvořivých workshopů a užijte si příjemné chvíle s rodinou nebo přáteli.

Vstupte do krásného prostoru, jehož dokonalý interiér navrhl náš majitel Ing. arch. Karel Němeček. Místnost připomíná útulnou laboratoř ze starých času plnou originálních prvků a detailů, na které se nebudete moci vynadívat.

Seznamte se s kvalitními ingrediencemi a staňte se tvůrcem vlastního vlasového šamponu nebo si vytvořte své malé domácí lázně ve formě tělového oleje a koupelové soli. Pokud dáváte přednost šperkům, navštivte workshop, během kterého si z tradičních českých komponentů vyrobíte originální šperk dle Vašeho vkusu a fantazie.

V Manufaktura Experience vládne dobrá nálada, kreativní atmosféra a tvůrčí duch. Přijďte se o tom přesvědčit. Seznamte se s česku tradicí trochu jinak a odneste si krásný autentický zážitek i dokonalý a naprosto originální výrobek.