Reakce od spokojených klientů

 

Katka

Vytvoř si své domácí lázně

"Výjimečné prostředí propojující starý a moderní design. Nálada, která vás nabije pozitivní energií, nás provázela po celou dobu konání zážitku. Nakoukla jsem pod pokličku výroby skvělé české kosmetiky a navíc sem si vyrobila produkt speciálně pro mě."

 

Jana D.

Vytvoř si své domácí lázně

"Příjemné prostředí, skvělá atmosféra, milý personál, zajímavý obsah. Perfektní odpoledne, děkuji!"

 

Petra

Vyrob si šampon snů

"Určite veľmi zaujímavý workshop, bonus je získaný šampón “na zakázku”. Sami sme si určili z množstva vybraných voní a farieb aké sme chceli. Nie vždy to vyšlo ako kto chcel, hlavne farebne. Nasmiali sme sa, získali kopec zaujímavých informácii, spoznali fajn ľudí. Určite by som túto skúsenosť odporučila všetkým. Aj keď si myslíte, že vás to nebude baviť, opak je pravdou. Šampón je fantastický! Obchod, v ktorom je tento kurz je nádherný. Slečna Denisa, ktorá nás kurzom sprevádzala je sympatická a šarmantná. Neľutujem. příjemné prostředí i prezentace."

 

Petra B.

Vyrob si šampon snů

"U ochutnávky pravého piva jsme si vyrobily pivní šampon s vůní meruňka. Byl to dárek pro kamarádky. Všechny byly nadšené, nejen, že jsme se dozvěděly mnohem víc o Manufaktuře, než jsme čekaly, ale vyrobily jsme si voňavé výrobky a navíc se vzájemně skvěle pobavily. DĚKUJU!"

 

Radka

Vyrob si šampon snů

"Před nedávnem jsme u vás s kamarádkami absolvovaly workshop výroby šamponu. Všechny jsme byly nadšené a pro kamarádku, která měla narozeniny to bylo krásné překvapení!"

 

Kristy

Vyrob si šampon snů

"Moc příjemné prostředí i prezentace. Slečna Denisa je velmi milá a sympatická. Zkusit si namíchat vlastní šampon, vybrat si vůni i jeho barvu je super zkušenost. Nahlédnout blíže do prostředí Manufaktury je pěkný voňavý zážitek, šampon je skvělý."