PLATBA

Jak zakoupit workshop?

Přes email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a vše nebo v obchodě Manufaktura, Melantrichova 17, kde si můžete rovnou zarezervovat i termín.
Při jakémkoli v problému prosím volejte na +420 737 273 521 nebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a vše vyřešíme.

Je možná platba fakturou?

Ano, kontaktujte nás prosím na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo nám zavolejte +420 737 273 521 a domluvíme se.

VOUCHER

Je možná zakoupit voucher?

Ano, stačí napsat Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a vše zařídíme.

CO S SEBOU

Vezměte si jen dobrou náladu. Všechny potřebné suroviny pro Vás budou nachystány. Budeme pracovat s barvami, takže pozor na světlé oblečení. V případě potřeby budou k dispozici pláště nebo zástěry.

DOPRAVA

Jak se k Vám dostaneme?

Vzhledem k obtížnému parkování v centru Prahy bude nejlepší, budete-li k nám cestovat MHD. Nejbližší zastávka je stanice metra Můstek.

Co když mi do začátku workshopu nedorazí vstupenka na email?

Nezoufejte, zavolejte nám prosím na +420 737 273 521 nebo napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a vyřešíme to.

VYBAVENOST

Zážitkové centrum disponuje veškerým zázemím pro Vaše pohodlí, vč. zásuvek pro nabití telefonu.

ZMĚNA TERMÍNU

Můžu změnit termín workshopu?

Termín workshopu lze změnit nebo stornovat nejpozději 3 dny před jeho uskutečněním. Pokud se tak nestane, zkuste nám napsat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a třeba najdeme řešení.

Přepadla mě náhlá nemoc a nemůžu přijet, dá se termín ještě přehodit.

Mrzí nás to, ale bohužel na poslední chvíli nemůžeme místo zrušit, nejlepší bude poslat za sebe náhradníka.

ČAS

Jak dlouho bude workshop trvat?

Záleží na typu workshopu. Konkrétní informace najdete v detailu workshopů – https://experience.manufaktura.cz/workshopy

S jakým časovým předstihem se mám dostavit na workshop?

Stačí, když se dorazíte 5 - 10 minut před začátkem.

DOPROVOD

Mohu si s sebou vzít doprovod?

Ano, můžete. Ale nebude součástí workshopu. Pokud budete chtít, aby s Vámi Váš doprovod workshop absolvoval, prosím, kupte mu také vstupenku.

Mohou se mnou děti?

Děti od 3 let jsou u nás vítány. Dokonce máme některé workshopy přímo pro ně – https://experience.manufaktura.cz/workshopy/detska-oslava. Pokud budou chtít Vaše ratolesti tvořit s Vámi, je potřeba koupit vstupenku i pro ně.

NÁROČNOST

Je workshop fyzicky náročný?

Není potřeba se ničeho bát.

Je workshop psychicky náročný?

Není, naopak si u nás odpočinete.

Je zážitkové centrum dostupné pro invalidy?

Bohužel nemáme bezbariérový přístup. Zážitkové centrum se nachází v patře a vede tam cca 30 schodů.