Reakce od spokojených klientů

Katka

Vytvoř si své domácí lázně

"Výjimečné prostředí propojující starý a moderní design. Nálada, která vás nabije pozitivní energií, nás provázela po celou dobu konání zážitku. Nakoukla jsem pod pokličku výroby skvělé české kosmetiky a navíc sem si vyrobila produkt speciálně pro mě."

Jana D.

Dětská oslava

"Páteční dětská oslava pro mou 9 letou dceru. Byla nadšená, nejen dcera, ale i všechny její kamarádky. Děkujeme za skvělou organizaci, přípravu zábavy i naučných her pro holky a hlavně samotnou výrobu voňavé soli do koupele, kdy se naše holky skvěle zabavily a zasmály při experimentování s barvami."

Martina

Zážitek na míru

"Pro maminku a její kamarádky jsem nechala připravit kreativní odpoledne. U kávičky si vyrobily sůl do koupele a pivní šampon snů. Dámy byly nadšené, nejen, že se dozvěděly mnohem víc o Manufaktuře, než čekaly, vyrobily si voňavé výrobky a navíc se vzájemně skvěle pobavily. DĚKUJU!"

Kristy

Vyrob si šampon snů

"Moc příjemné prostředí i prezentace. Slečna Denisa je velmi milá a sympatická. Zkusit si namíchat vlastní šampon, vybrat si vůni i jeho barvu je super zkušenost. Nahlédnout blíže do prostředí Manufaktury je pěkný voňavý zážitek, šampon je skvělý."

Radka

Rozlučka se svobodou

"Vsechny holky jsme byly velmi nadsene, moc se nam zazitek libil a jiz jsme doporucily dale :) Vse bylo naprosto dokonale a my si to krasne uzily. Jeste jednou moc moc dekujeme, prejeme hodne stesti cele Manufakture a spousty spokojenych zakazniku."

Nicol

Rozlučka se svobodou

"Před nedávnem jsme u vás s kamarádkami měly rozlučku se svobodou. U skleničky prosecca jsme si vyrobily sůl do koupele, tělový olej a náramek – všechny jsme byly nadšené a pro naši budoucí nevěstu to bylo krásné překvapení!"

Petra

Vyrob si šampon snů

"Určite veľmi zaujímavý workshop, bonus je získaný šampón “na zakázku”. Sami sme si určili z množstva vybraných voní a farieb aké sme chceli. Nie vždy to vyšlo ako kto chcel, hlavne farebne. Nasmiali sme sa, získali kopec zaujímavých informácii, spoznali fajn ľudí. Určite by som túto skúsenosť odporučila všetkým. Aj keď si myslíte, že vás to nebude baviť, opak je pravdou. Šampón je fantastický! Obchod, v ktorom je tento kurz je nádherný. Slečna Denisa, ktorá nás kurzom sprevádzala je sympatická a šarmantná. Neľutujem. příjemné prostředí i prezentace."